Pronájem bytů ve městech Praha, Brno bez provize

Pronájem bytu v Brně


Adresa:

Arménská 503/5, Brno - Bohunice

Stav:

Pronajato

Podrobnosti:

Nádherný moderní byt 3+1 o celkové rozloze 87 m2 se nachází v bytové čtvrti v 2. patře panelového domu s výtahem. Je kompletně zařízený, v kuchyňském koutě je pracovní deska, lednice s mrazničkou, trouba se sporákem, mikrovlnná trouba a kompletní nádobí. V koupelně je vana, nová pračka a samostatná toaleta. Byt má 3 neprůchozí pokoje a jednu kuchyň. V hale je sestava vestavěných skříní, 2 komory na odkládání věcí a malá šatna. K bytu patří také sklep. Vstupní dveře jsou protipožární se zabezpečením třídy 4. K bytu balkon s krásným výhledem do zeleně. Parkovaní možné u bytu - je zde parkoviště.(Od ledna 2011 nová kombinovaná chladnička, nové interiérové dveře)
Nechybí UPC internet v ceně. Byt se nachází ve velmi příjemné lokalitě Bohunic s výbornou dopravní dostupností do města, na dálnici a k obchodním centům. Pod domem je jak zastávka autobusu, tramvaj do centr je u obchodního centra 5 min od bytu. Cesta do města trvá 10 min. Pod domem také noční linka autobusů.
Veškerá občanská vybavenost: Poblíž bytu je obchodní centrum, bary, restaurace, bowling atd.. v místě, kde je tramvaj do města. 15 min pěšky je Carrefour, dnes již Tesco na Víděňské ulici, 15 min pěšky je také obchodní multicentrum Campus Square. Samozřejmě všechno je dostupné jak pěšky tak MHD. 5 minut od bytu je stezka, která vede za Brno. Možnost procházek, sportu apod.. tzn. že za 5 minut jste mimo město v přírodě. JE MOŽNO JAKKOLI PŘEMÍSŤOVAT NÁBYTEK V POKOJÍCH (POSTELE, SKŘÍNĚ). Pronájem bez realitní kanceláře, pronájem bez realitky, pronájem bytu.

Cena:

11 000 + 5 000 poplatky

Nebo:

Dispozice:

Koupelna 1 Kuchyň 2 Chodba 2 WC

Archiv fotografií ke stažení

Mapa:

mapy.cz

@2010 Designed by z11k | Powered by RazorCMS | Altered CSS Template by Rambling Soul | Valid HTML 5