Pronájem bytů ve městech Praha, Brno bez provize

Pronájem bytu v Praze v objektu Nová Harfa


Adresa:

Kabešova 943/2, Praha 9 Vysočany

Stav:

Pronajato

Podrobnosti:

Nádherný moderní byt 2+kk o celkové rozloze 53 m2 se nachází v nové bytové čtvrti v 5. patře cihlového domu s výtahem v objektu Nová Harfa. Je kompletně nadstandartně zařízený, v kuchyňském koutě je kamenná pracovní deska, lednice s mrazničkou, sklokeramická deska, myčka, trouba, mikrovlnka, kávovar a nádobí. Koupelna s vanou, pračkou a toaletou. K bytu patří krásná terasa o rozloze 9m2.
Garážové stání v objektu je hlídané 24 hod ostrahou. Vstupní dveře jsou protipožádní se zabezpečením třídy 4. Parkovací místo přímo naproti dveří ochranky u vjezdu. Nechybí kabelová televize, UPC, telefonní linka. V obývacím pokoji je TV a domácí kino Samsung, v ložnici je zdravotní matrace s paměťovou pěnou. Byt se nachází ve velmi příjemné lokalitě s dobrou dopravní dostupností, kousek od domu je jak zastávka autobusu, tak i tramvaje. Stanice metra je nedaleko.
Veškerá občanská vybavenost: V objektu bytu jsou 2 stylové restaurace, solarium, masáže a další. U bytu se nachází O2 arena, kde byla nedávno otevřena Galerie Harfa, nákupní a zábavní centrum, které nabízí veškeré společenské vyžití.

Foto:

Balkón Obývácí pokoj Obývací pokoj Ložnice Koupelna

Archiv fotografií ke stažení

Mapa:

mapy.cz

Pozn: Fotomapa je z doby, kdy se dům stavěl - dnes vypadá okolí jinak.

@2010 Designed by z11k | Powered by RazorCMS | Altered CSS Template by Rambling Soul | Valid HTML 5